zdjęcia biznesowe i firmowe

zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe i firmowe to doskonałe pole do popisu dla każdego z nas: fotografa, który nieograniczony wymogami formalnymi (jak np. w przypadku fotografii do dowodu osobistego) może pokusić się o plastyczne oświetlenie, dynamiczne lub stonowane — ale nieobowiązkowo białe — tło; retuszera, który wspina się na wyżyny warsztatu artystycznego — zwiększony kontrast, czerń i biel, dodać modną brodę (niezbędny wymóg w zawodzie baristy), poprawić fałdy na marynarce (zdarzają się przy najpopularniejszym „chwycie za łokieć” 😉

Zdjęcie na stronę firmową lub do materiałów promocyjnych to także wspaniała okazja dla pracownika marketingu czy projektanta strony by puścić wodze fantazji jeśli chodzi o związane z przedsiębiorstwem rekwizyty lub lokalizacje. Dużej korporacji sprzyja podkreślenie jedności i tożsamości firmowej, mniejsze przedsiębiorstwa, zwłaszcza prowadzące działalność w branży nowych technologii chętnie pokazują swą odrębność, kulturę luzu i nimb garażu.

zdjęcie biznesowe

Naszymi Klientami są partnerzy z kancelarii, stewardessy i stewardzi, wspólnicy dobrze prosperującej spółki, duże korporacje i małe start-upy, zawodnicy różnych dyscyplin sportowych, księgowa, szewc i krawcowa — dziś w każdej branży trzeba dbać o swój wizerunek biznesowy, a jego podstawą są dobre fotografie na stronie internetowej.

Nieco odrębną kategorią zdjęć biznesowych są fotografie dołączane do CV. Nie okłamujmy się — rekruterzy poświęcają nie mniej uwagi prezencji kandydata do pracy, zestawiając jego emploi ze stanowiskiem, o które aplikuje. Dobre zdjęcie do CV to podstawa powodzenia w ubieganiu się o lepszą pracę.