zdjęcia biometryczne dzieci

W naszym zakładzie wykonujemy wszelkie zdjęcia biometryczne dzieci — do dowodu osobistego i do paszportu — a do prawa jazdy jeszcze nie 😉

zdjęcia biometryczne dzieci

Wymogi formalne fotografii dzieci są takie same jak w odniesieniu do „dorosłych” zdjęć do dowodu osobistego i do paszportu, z tym, że w praktyce urzędy często przyjmują zdjęcia najmłodszych dzieci niespełniające tych warunków (jednak oczy zawsze muszą być otwarte!).

Uważamy, że każde dziecko wychodzi najlepiej na zdjęciach jeśli jest wesołe i radosne, dlatego naszych najmniejszych Klientów prosimy o pozostanie w ramionach Mamy; nieco starsi i bardziej samodzielni Klienci potrafią sami cierpliwie wysiedzieć na regulowanym krzesełku, zatem pomoc nie jest niezbędna.

zdjęcia biometryczne dzieci

Fotografowanie dzieci to ciężki kawałek chleba, dlatego do pomocy zatrudniamy naszą wesołą ekipę — Panią Żabę i Pana Pszczołę. Nasi pomocnicy zawsze pozostają przy aparacie, dzięki czemu młodzi Klienci utrzymują uwagę i wzrok tam, gdzie to niezbędne.

zdjęcia biometryczne dzieci

Natomiast w najtrudniejszych chwilach ze wsparciem rusza też Smok Tabaluga (sam w sobie na tyle nieśmiały, że nie chciał zapozować do zdjęcia).