zdjęcia biometryczne dzieci

W naszym zakładzie wykonujemy wszelkie zdjęcia biometryczne dzieci — do dowodu osobistego i do paszportu — a do prawa jazdy jeszcze nie 😉

Zdjęcia biometryczne dzieci

Wymogi formalne fotografii dzieci są takie same jak w odniesieniu do “dorosłych” zdjęć do dowodu osobistego i do paszportu, z tym, że w praktyce urzędy często przyjmują zdjęcia najmłodszych dzieci niespełniające tych warunków (jednak oczy zawsze muszą być otwarte!).

Uważamy, że każde dziecko wychodzi najlepiej na zdjęciach jeśli jest wesołe i radosne, dlatego naszych najmniejszych Klientów prosimy o pozostanie w ramionach Mamy; nieco starsi i bardziej samodzielni Klienci potrafią sami cierpliwie wysiedzieć na regulowanym krzesełku, zatem pomoc nie jest niezbędna.

pani żaba

Fotografowanie dzieci to ciężki kawałek chleba, dlatego do pomocy zatrudniamy naszą wesołą ekipę — Panią Żabę i Pana Pszczołę. Nasi pomocnicy zawsze pozostają przy aparacie, dzięki czemu młodzi Klienci utrzymują uwagę i wzrok tam, gdzie to niezbędne.

Natomiast w najtrudniejszych chwilach ze wsparciem rusza też Smok Tabaluga (sam w sobie na tyle nieśmiały, że nie chciał zapozować do zdjęcia).